Saygıdeğer hastalarımız,

Muayenehanemizin internet sayfasına hoşgeldiniz.

Çok az Türkçe konuşmamıza rağmen (ağzını aç, ağzını kapat) beraberinizde tercüme edecek birini, örneğin bir aile bireyini, getirmeniz halinde size an uygun tedaviyi saptamak için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyarız.

Muayenehanemiz 1970 yılında babam Hans Schubert tarafından kuruldu. 2001 yılında babam muayenehaneyi an büyük kızına, yani bana devretti. İki kuşaktır hastalarımıza hizmet vermekten gururluyuz.

Kuruluşumuzun başından beri birçok Türk aile bizi tercih ediyor ve üç kuşaktır muayenehanemize sadık kalıyorlar.

Çene kemigi ortopedisi dışında Diş Hekimliginin her alanında hizmet veriyoruz. Sürekli yenilenen eğitimimiz sayesinde size bilimin en son yeniliklerine uygun tedavi yöntemlerini uyguluyoruz. Tedavi olanaklarından size en uygununu belirlemek için sizinle bir bilgilendirme görüşmesi yapmaktan mutluluk duyarız.

Tabiiki sizin arzularınız en önde gelir ve biz sizinle beraber en iyi tedaviyi, bu takma diş, özel estetik bir seramik, yada sağlık kasanızın ödediği normal hizmetler olabilir, bulmaya çalışırız.

Lütfen aklınıza takılan noktaları bize sormaktan çekinmeyin.

 • Her hasta farklı!

  Size dostça ve saygılı bir şekilde davrandığımızı ve isteklerinizi ve korkularınızı ciddiye aldığımızı söylemeden geçer.

  Diş hekimi olarak bile, insanı bir bütün olarak ele alıp tedavi ediyoruz. Bu nedenle, terapileri anlamlı bir şekilde tamamlamak ve size mümkün olan en iyi bakımı sunmak için diğer bölümlerden uzman meslektaşları ve tıp uzmanları ile birlikte çalışmaktayız.

  Ayrıca sizin için yeterli zamanın olması önemli olduğunu düşünüyoruz, böylece "dişlerin ötesinde" de yer alabiliyorsunuz.

  Öğrenme konusunda tutkulu olduğumuz için (eğitimimizin şu anki durumu, bekleme salonundadır), diş hekimliğindeki ilerlemelerle ilgilenip ilgilenmediğinizi ve karşılık gelen bir arz talep edeceğinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Daha muhafazakar ve dikkatli olduğumuzdan, sadece iyi işlediği kanıtlanmış prosedürleri kullanıyoruz. Her yenilik hasta üzerinde denenmelidir!

  İyi denenmiş her zaman kötü değildir ve çoğu zaman sağlık sigortasının standart bakımı iyi ve güzel sonuçlara yol açar.

  Kuşkusuz, standart bakımın ötesine geçen çok sofistike ve estetik restorasyonlar yapmak için imkanlar vardır, ancak bir terapi, ancak hesaplanacak özel servisler ek olarak sağlandığı takdirde, anlamlı bir şekilde yapılabilir.

  SİZİN isteklerine cevap vermek ve farklı olasılıklar hakkında sizi bilgilendirmek isteriz.

  Birçok yol Roma'ya gidiyor ve oraya araba, Mercedes ya da Rolls Roys ile ulaşabilirsiniz.

Termin buchen Doctolib